Туристическая компания

Туристическая компания - Голден Фиш

исполняет Ваши желания

Таллінн + День в Стокгольм

Период: ПН, СР, ПТ
Транспорт Самолет
Дни 5
Цена от 467 €

Таллінн + Стокгольм:

 1. тривалість туру обираєте — ВИ;
 2. оглядова екскурсія по Таллінну та Стокгольму — у вартості;
 3. «Стокгольм — місто мостів» у вартості туру;
 4. додаткові екскурсії — для найвибагливіших;

ДЕНЬ 1

15:50 - Виліт з Києва. 17:40 — Прибуття у Таллінн. Трансфер у вибраний готель. Вільний час. Рекомендуємо: Відвідати ресторан Olde Hansa. Тут всі гості в пошані! Найдостовірніше уявлення про гідний ганзейський період Таллінна можна отримати в будинку багатого купця Olde Hansa, в середньовічній будівлі на площі Вана Тург. Страви, приготовлені за рецептами зі старовинних грамот, зможуть задовільнити найвибагливішого купця. Неодмінно варто спробувати напої, змішані старим монахом за його рецептами, благородні вина з приправами і медову брагу, що неодмінно підніме настрій. А якщо у пана купця було вдале полювання, то можна буде скуштувати ведмежатину, приготовану на честь Його Королівської Величності, захисника і повелителя Таллінна, короля Данії Вальдемара II.Ночівля.

ДЕНЬ 2

Сніданок. 09:00 — Оглядова пішохідна екскурсія Vanna Tallinn. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п’яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа — один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також служила місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж… неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман… Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча… Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.

Рекомендуємо: «Таємниці Талліннського підземелля» (40 євро). Бастіони Інгерманландії та Швеції є типовими п’ятикутними земляними фортецями, в які вбудовувалися приховані бастіони, з метою приховати пересування солдатів, переміщення боєприпасів та іншого спорядження від противника і його ударів. У 1930-х р призначення бастіонів змінилося і вони служили як бомбосховище, оснащення якого було значно доповнене в радянський час. На сьогоднішній день відкриті для відвідування в супроводі гіда.

18:00 -Відправлення з Таллінна до Стокгольму на паромі Baltic Queen або Viktoria I. По дорозі до Стокгольму — танці, пісні і розваги до світанку, жива танцювальна музика, дискотека, караоке, розважальні ігри і шоу-програма допівночі. Ніч на паромі.

ДЕНЬ 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково) 10:00 — прибуття до Стокгольму. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія «Стокгольм - місто мостів», своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм — це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. Підпливаючи до Стокгольму, корабель довго кружляє вузькими протоками між незліченними острівцями — шхерами. Шхери — улюблене місце літнього відпочинку жителів Стокгольму. Хтось живе тут навіть круглий рік в маленьких червоних будиночках з човниковими причалами і піщаними пляжами — близько і в той же час в стороні від цивілізації. В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan — Старе місто) і Ріддархольмен -«Рыцарский острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. Палац вміщає в себе 608 кімнат та все ще використовується главою держави Королем Карлом Густавом XVI. Тут знаходяться декілька видатних пам’яток Стокгольма: королівські апартаменти, палати Рицарського Ордена, Казна, палац-музей Три Корони, Арсенал і Музей Густава III. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам’яток можна виділити собор Святого Миколи — місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн — «Pицapcкий острів» можна побачити декілька палаців — Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде. Але цікавіша Ріддархольмськая церква, будівництво якої припало на XIII-XV ст. Ця церква була місцем поховання шведських королів і аристократів, а з 1807 року по наші дні тут розташований музей.

Величний собор, палаци вінценосної родини, нобелівські урочистості… Усе це вражає масштабами та розкішшю, все овіяне легендами та переказами — шведи дуже пишаються своїм королівським минулим і сьогоденням. 17:45 — Відправлення зі Стокгольму до Таллінну. Ніч на поромі по дорозі до Таллінну — танці, пісні і розваги до світанку, жива танцювальна музика, дискотека, караоке, розважальні ігри та шоу-програма опівночі.

ДЕНЬ 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково). 10.00 - прибуття до Таллінну. Трансфер у вибраний готель. Вільний день.
Рекомендуємо: автоекскурсію «Таллінн — за межами старого міста» (80 євро) Найбільший парк міста — Кадріорг, був спроектований у XVIII ст за наказом царя Петра Першого італійським архітектором Ніколо Мікетті. До Другої Світової війни в бароковому палаці знаходилася резиденція голови естонської держави (президента з 1938 року), зараз тут знаходиться Кадріоргскій художній музей, відділення зарубіжної колекції Художнього музею Естонії. Далі шлях лежить до Співочого поля, де проводиться співоче свято Естонії за участю 100 тисяч чоловік і де святкували незалежність країни.

Ночівля.

ДЕНЬ 5-8

Сніданок. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт. 13:15 — Виліт з Таллінну. 15:05 - Приліт до Києва.

Вартість туру

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
для дорослих від (ос в DBL) 467 0

При бронюванні вартість туру просимо уточнювати. Вартість дійсна при бронюванні мінімум 2 осіб.

У вартість входить:

 • авіапереліт Київ — Таллінн — Київ;
 • трансфер Аеропорт — Готель — Аеропорт;
 • трансфер Готель — порт м.Таллінн — Готель;
 • проїзд на паромі Таллінн-Стокгольм-Таллінн у 4-місній каюті категорії B;
 • проживання у вибраному готелі, сніданки (шведський стіл);
 • пішохідна оглядова екскурсія по м.Таллінн;
 • автобусно-пішохідна екскурсія по м.Стокгольм;
 • страхування;

У вартість не входить:

 • факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • консульський збір — 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати — пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму);
 • особисті витрати• харчування на паромі;

Увага!
Доплата за сніданки на паромі для дорослих — 19 євро (2 сніданки); діти — 12 євро (2 сніданки)
Доплата за вечері для дорослих — 52 євро (2 вечері, шведський стіл); діти — 30 євро (2 вечері, шведський стіл).

ВАЖЛИВО:

 • При замовленні — програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти;
 • Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу.Прохання при кожному замовленні курс уточняти;
 • Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі — консульський збір не повертається;
 • За двомісне розміщення в каюті на паромі передбачена доплата — 60 євро/ос;
 • Доплати за розміщення в каютах інших категорій — під запит!;


Скидка на тур!