Туристическая компания

Туристическая компания - Голден Фиш

исполняет Ваши желания

Магія Балтійського моря

Период: Ежедневно
Транспорт Самолет
Дни 5
Цена от 525 €

Рига + Стокгольм:

 1. щоденні вильоти з Києва;
 2. тривалість туру обираєте — ВИ;
 3. оглядова екскурсія по Ризі — у вартості;
 4. «Стокгольм — місто мостів» у вартості туру;
 5. додаткові екскурсії — для найвибагливіших;

ДЕНЬ 1

15:50 — Виліт з Києва. Прибуття у Ригу. Трансфер у вибраний готель. Вільний час.Рекомендуємо: Розважальний Комплекс Лідо (трансфер — 35 євро) — найбільша будівля зі зрубу в Європі, де високо цінують латвійську культуру і давні традиції приготування їжі. Тут ти можеш спробувати свинні реберця, смажений лосось, грибний соус, пиріжки з шпеком, латвійський чорний житній хліб і, звичайно, місцеве пиво. Labu apetiti — смачного!

Ночівля.

ДЕНЬ 2

Сніданок.

09:00 — Оглядова екскурсія «Стара Рига». Перед нами чудове Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Вы побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, зі своїм органом, який і сьогодні вважається одним з найкращих у світі, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі, і ялинку… яка красується тут цілісінький рік.Рекомендуємо автоекскурсію «Рига — музей під відкритим небом» (60 євро) Під час автоекскурсії ви побачите основні пам’ятки Риги. Авто проїде набережною річки Даугави, з якої відкривається прекрасний вигляд на столицю Латвії та її мости… Продовжимо в районі Югендстиль, по вулиці Альберта, яка є справжнім музеєм просто неба, і охороняється ЮНЕСКО. Здається от-от і ці великі творіння Михайла Ейзенштейна оживуть… А далі… нові райони міста. Тут Ви зможете оглянути будівлю Латвійського університету, Національної опери Латвії, Академії мистецтв, Центрального вокзалу….

Трансфер в порт м.Риги.

17:30 — Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі M/s Romantika або M/s Silja Festival.

По дорозі до Стокгольму — танці, пісні і розваги до світанку, жива танцювальна музика, дискотека, караоке, розважальні ігри і шоу-програма допівночі.

Ніч на паромі.

ДЕНЬ 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково)

09:30 — прибуття до Стокгольму.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія «Стокгольм - місто мостів», своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм — це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Підпливаючи до Стокгольму, корабель довго кружляє вузькими протоками між незліченними острівцями — шхерами. Шхери — улюблене місце літнього відпочинку жителів Стокгольму. Хтось живе тут навіть круглий рік в маленьких червоних будиночках з човниковими причалами і піщаними пляжами — близько і в той же час в стороні від цивілізації. В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan — Старе місто) і Ріддархольмен -«Рыцарский острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. Палац вміщає в себе 608 кімнат та все ще використовується главою держави Королем Карлом Густавом XVI. Тут знаходяться декілька видатних пам’яток Стокгольма: королівські апартаменти, палати Рицарського Ордена, Казна, палац-музей Три Корони, Арсенал і Музей Густава III. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам’яток можна виділити собор Святого Миколи — місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн — «Pицapcкий острів» можна побачити декілька палаців — Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде. Але цікавіша Ріддархольмськая церква, будівництво якої припало на XIII-XV ст. Ця церква була місцем поховання шведських королів і аристократів, а з 1807 року по наші дні тут розташований музей.Величний собор, палаци вінценосної родини, нобелівські урочистості… Усе це вражає масштабами та розкішшю, все овіяне легендами та переказами — шведи дуже пишаються своїм королівським минулим і сьогоденням.

17:00 — Відправлення зі Стокгольму до Риги.

Ніч на поромі по дорозі до Риги — танці, пісні і розваги до світанку, жива танцювальна музика, дискотека, караоке, розважальні ігри та шоу-програма опівночі.

ДЕНЬ 4-7

Сніданок на паромі (оплачується додатково).

11.00 - прибуття до Риги. Трансфер у вибраний готель.

Вільний день.

Рекомендуємо: Екскурсія «Придворні інтриги Рундальського палацу» (135 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди — Чорна та Біла леді.Одноденна авіаекскурсія «Vana Tallinn» (190 євро)

10:30 — трансфер в аеропорт. Авіапереліт Рига — Таллін.

Ти перживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п’яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа — один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж… неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман… Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча… Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посерд вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn. Вільний час.

20:00 Трансфер в аеропорт. Авіапереліт Таллінн — Рига. Трансфер в готель.Пропонуємо екскурсію в Сігулду — «Швейцарські красоти на латвійський манер» (135 євро).

Сігулда — одне з найгарніших міст Латвії. У будь-яку пору року Сігулда, «латвійська Швейцарія», як її часто називають, вабить до себе туристів з усього світу. Чудові пейзажі, старовинні замки, заповідні стежки — ідеальний фон для найпозитивніших емоцій і почуттів.

Прогулку почнемо з відвідання мальовничих Руїн Середньовічного Замку початку XIII ст. та Нової Фортеці у Сігулді. Далі поїдемо в Турайдський музей-заповідник, до якого належить Турайдський кам’яний замок, Турайдська лютеранська церква, могила Турайдської троянди, печери Гутманя та Віктора, холм Дайн. Не слід лінуватись, щоб піднятись по вузеньким гвинтовим сходам на оглядовий майданчик вежі замку, що знаходиться на висоті 26 метрів. Тебе очікує винагорода — приголомшливий вигляд на давню долину річки Гауі та однойменний Національний Парк.

У вільний час можна здійснити прогулянку на повітряній канатній дорозі, яка з’єднує два береги долини Гауі. Дивовижний краєвид відкривається зверху. Видовище, яке варто побачити! На лівому березі Гауі видно руїни Сигулдського замку. Збудований у 1207 році, у минулому належав Ордену меченосців. Події 16-17 ст. нанесли замку величезну шкоду і з тих пір замок не відновлювався.Екскурсія по м. Юрмала (95 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала — «перлина» Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала — символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.Екскурсія у Цесис (135євро). На високих пагорбах, що розкинулись над блакитними лісами давньої долини Гауї, розташувалось мальовниче і таємно неприступне місто Цесіс. Тутешній замок, оточений парком, служив резиденцією магістрів Лівонського ордена. Прогулянкові доріжки, що простеляються то вгору, то вниз, а також відблиски у ставку руїн замку і багаторічних дерев допомагають відтворити романтичний стиль парку того далекого часу. Сьогодні в місті можна побачити величезну кількість пам’ятників середньовічної архітектури. Від середньовічного міста до наших днів збереглася церква Св. Яна XIII ст., руїни замку ордена і фрагменти захисної стіни на вулицях Bальню і Паласт, а також стародавня вулична мережа.

Цесис — це невелике містечко, де надзвичайно красива природа підкреслює чарівність давньої архітектури.

Ночівля.

Сніданок. Звільнення номерів.

Трансфер в аеропорт.

11.40 виліт з Риги.

13.15 приліт до Києва.

Вартість туру

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 16 років
для дорослих від (ос в DBL) 529 0

При бронюванні вартість туру просимо уточнювати.

Вартість дійсна при бронюванні мінімум 2 осіб.

У вартість входить:

 • авіапереліт Київ — Рига — Київ;
 • трансфер Аеропорт — Готель — Аеропорт;
 • трансфер Готель — порт м.Риги — Готель;
 • проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С;
 • проживання у вибраному готелі, сніданки;
 • пішохідна оглядова екскурсія по м.Рига;
 • автобусно-пішохідна екскурсія по м.Стокгольм;
 • страхування;

У вартість не входить:

 • факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • консульський збір — 35євро (крім категорії громадян звільнених від оплати — пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму);
 • особисті витрати;
 • у вартість перельоту не входить харчування;
 • харчування на паромі;

Увага!
Доплата за сніданки на паромі для дорослих — 19 євро (2 сніданки); діти — 12 євро (2 сніданки).

Доплата за вечері для дорослих — 52 євро (2 вечері, шведський стіл); діти — 30 євро (2 вечері, шведський стіл).

ВАЖЛИВО:

 • При замовленні — програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти;
 • Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти;
 • Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі — консульський збір не повертається;
 • у вартість перельоту не входить харчування;
 • За двомісне розміщення в каюті на паромі передбачена доплата;
 • Доплати за розміщення в каютах інших категорій — під запит;


Скидка на тур!